W tym roku Dzień Otwarty UW odbędzie się stacjonarnie. 23 kwietnia na kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu 26/28 na kandydatów czekać będą przedstawiciele wszystkich uczelnianych jednostek, a także uniwersyteckich biur, samorządów, kół naukowych i organizacji studenckich.

Uniwersytet Warszawski z myślą o swoich przyszłych studentach organizuje Dzień Otwarty, podczas którego będzie można zapoznać się z ofertą studiów oraz zasadami rekrutacji, a także odwiedzić stoiska informacyjne, przygotowane przez poszczególne wydziały i jednostki. Na miejscu będą też przedstawiciele Samorządu Studentów i organizacji studenckich, a także kół naukowych czy Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu. Odpowiedzi na pytania udzieli także Biuro ds. Rekrutacji.

Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie, w sobotę, 23 kwietnia od godz. 10.00 do 16.00 na terenie kampusu UW przy Krakowskim Przedmieściu 26/28.

Ulotka o Dniu Otwartym UW 2022 jpg Ulotka o Dniu Otwartym UW 2022 jpg

Harmonogram spotkań dla kandydatów (pdf) >>

Ulotka o Dniu Otwartym UW (pdf) >>

Link do wydarzenia na uniwersyteckim profilu na FB >>

DOKO na Ochocie

Osoby zainteresowane kierunkami ścisłymi i przyrodniczymi mogą wziąć udział również w Dniu Odkrywców Kampusu Ochota UW, podczas którego będzie można uczestniczyć w wykładach z efektownymi pokazami, samodzielnie przeprowadzić eksperymenty naukowe, a także zwiedzić laboratoria.

DOKO UW to wspólna inicjatywa wydziałów: Biologii, Chemii, Geologii oraz Matematyki, Informatyki i Mechaniki oraz Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych, Centrum Nowych Technologii, Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych, a także Środowiskowego Laboratorium Ciężkich Jonów.

Spotkanie rozpocznie się w sobotę 11 czerwca o godz. 11.00 na Kampusie Ochota Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Żwirki i Wigury 93. Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie.

Więcej informacji >>

Rekrutacja na UW

Rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie na UW rozpocznie się 6 czerwca i potrwa do 5 lipca. Wyniki ogłoszone zostaną 19 lipca. Rekrutacja prowadzona jest przez system Internetowej Rekrutacji Kandydatów. Zainteresowani studiami na UW mogą zapoznać się z ofertą studiów oraz terminami i zasadami rekrutacji na rok akademicki 2022/2023, które znajdują się w systemie IRK.

Informacje dotyczące rekrutacji znajdują się również na stronie Biura ds. Rekrutacji UW.

Wstęp wolny. W celach bezpieczeństwa uczestnicy powinni zabrać ze sobą dowody osobiste lub paszporty.